Halvårsplan hausten 2019

Informasjon om aktivitetar på Eidsdal skule hausten 2019

 

Måndag

Tysdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Generelt

V

Aug

19 Første skuledag 20 21 Skulefri (4. klasse) 22 Skulefri (1. klasse) 23  

34

Aug

26 Valfag (8.-10. klasse) 27 Fjelltur til Danskehytta (8.-10. klasse) 28 Fjelltur til Danskehytta (8.-10. klasse)
Fjelltur til Kilstiheia (5.-7. klasse)
29 MOT (9. og 10. klasse) 30 Fjelltur mellomsteget

35

Sept

2 Valfag (8.-10. klasse) 3 Nasjonal prøve engelsk lesing (8. klasse) 4 Skulefri (4. klasse)
Skulefri (5.-7. klasse)
Nasjonal prøve rekning (8. og 9. klasse)
Klasseforeldremøte kl. 1930 (3. og 4. klasse)

5 Skulefri (1. klasse)

6 Nasjonal prøve norsk lesing (8. og 9. klasse)
Geologiens dag 3 siste timane (5.-7. klasse)
Nasjonale prøvar

36

Sept

9 Klasseforeldremøte kl. 1930 (5.-7. klasse) 10 Tur til Herdalen (1.-4. klasse)
Tur til Kallskaret (5.-7. klasse)
Klasseforeldremøte kl. 1930 (1. og 2. klasse)
11  12 13 Valfag (8.-10. klasse) Nasjonale prøver
Kallskaret (8.-10. klasse)

37

Sept

16 Nasjonal prøve norsk lesing (5. klasse)
Valfag (8.-10. klasse) - langdag TiP
17 Nasjonal prøve rekning (5. klasse) 18 Skulefri (4. klasse)
Kulturarv "Båten og mennesket" kl. 0930 på Valldal skule (8.-10. klasse)
Klasseforeldremøte kl. 1930 (8. klasse)
19 Skulefri (1. klasse)
Nasjonal prøve engelsk lesing (5. klasse)
Ekskursjon i Geiranger (8.-10. klasse)
20 Ekskursjon i Geiranger (8.-10. klasse) Nasjonale prøver
Ekskursjon alpin økologi

38

Sept

23 Skulefotografering
Valfag (8.-10. klasse) - langdag TiP
Klasseforeldremøte kl. 2000 (9. og 10. klasse)
24 Orientering på Lilleås (5. - 7. klasse) 25  26 Tur til Kallskaret (8.-10. klasse) 27 Besøk i Tove og Roars naturgard 3 siste timane (1. og 2. klasse)
Overnattingstur valfag NMF?
Nasjonale prøver

39

Okt

30 Valfag (8.-10. klasse) - langdag TiP 1 2 Skulefri (4. klasse)
Karrieredag (10. klasse)
3 Skulefri (1. klasse)
MOT (9. og 10. klasse)
4  

40

Okt

7 Haustferie 8 Haustferie 9 Haustferie 10 Haustferie 11 Haustferie Haustferie

41

Okt

14 Gaute Gneis kjem på besøk (1.-4. klasse)Valfag (8.-10. klasse)

15 Symjing (5.-7. klasse) 16 Skulefri (4. klasse) 17 Skulefri (1. klasse)
Symjing (8.-10. klasse)
18 Leselystaksjon (1.-4. klasse)

42

Okt

21 22 Symjing (5.-7. klasse) 23 24 Symjing (8.-10. klasse) 25 Leselystaksjon (1.-4. klasse)

43

Okt/Nov

28 29 Symjing (5.-7. klasse)
Utplassering på ferga -  Arbeidslivsfag
30 Skulefri (4. klasse)
Kulturdag for mellomstega i NK (5.-7. klasse)
31 Skulefri (1. klasse)
Litteratur "Den lille helten og kattekidnapperen" kl. 0900 (1.-4. klasse)
Litteratur "Happy ending, lissom?" kl. 1010 (5.-7. klasse)
Symjing (8.-10. klasse)
1 Leselystaksjon (1.-4. klasse)

44

Nov

4 5 Symjing (5.-7. klasse) 6 Brannvern kl. 1200-1400(5.-7. klasse) 7 MOT (9. og 10. klasse)
Symjing (8.-10. klasse)
8 Førstehjelpskurs (1. og 2. klasse) Leselystaksjon (1.-4. klasse)

45

Nov

11 Frukostgraut frå Eidsdal helselag
Hospitering Stranda vgs (10. klasse)
Avslutning Leselystaksjonen (1.-4. klasse)
12 Symjing (5.-7. klasse) 13 Skulefri (4. klasse)
Hospitering Ålesund (10. klasse)
14 Skulefri (1. klasse)
Symjing (8.-10. klasse)
15 Hospitering vgs (10. klasse)

46

Nov

18 19 Særarbeid 2.-4. time (10. klasse
Symjing (5.-7. klasse)
20 21 Symjing (8.-10. klasse) 22  

47

Nov

25 26  Teater "Mullah Sigurd" kl. 0900 på Valldal skule (8.-10. klasse)
Symjing (5.-7. klasse)
27 Skulefri (4. klasse) 28 Skulefri (1. klasse)
Symjing (8.-10. klasse)
29 Huskonsert med mellomsteget i 5. time  

48

Des

2 3 Symjing (5.-7. klasse) 4 Fagdag norsk (8.-10. klasse)
Skulefri (5.-7. klasse)
5 Symjing (8.-10. klasse) 6  

49

Des 9 Fagdag matematikk (8.-10. klasse) 10 Fagdag engelsk (8.-10. klasse)
Juleverkstad småsteget
Symjing (5.-7. klasse)
11 Skulefri (4. klasse) 12 Skulefri (1. klasse)
Særarbeid 3 siste timane (10. klasse)
Symjing (8.-10. klasse)
13 Juleverkstad u-steget?   50

Des

16 17 Symjing (5.-7. klasse) 18 19 Avspasering (8.-10. klasse) 20  

51